دستگاه لیزر رادو پلاس

دستگاه لیزر رادو پلاس

 • ویژگی های شاخص دستگاه رادو پلاس
 • قابلیت 100 میلیون شات واقعی
 • منو کاربری هوشمند و آسان و پدال پایی
 • لیزربار ساخت کمپانی مشهور کوهرنت آمریکا
 • قابلیت 24 ساعت کار مداوم بدون هیچگونه نقص فنی
 • قابلیت از بین بردن موهای زائد برای تمامی طیف های پوستی
 • سرعت بسیار بالا با استفاده از سیستم FHR و اسپات سایز بزرگ
 • رضایت اکثریت اپراتورهای مجرب به علت داشتن هندپیس با طراحی Ergonomic
 • بدون هیچگونه درد و سوختگی با استفاده از سیستم خنک کننده مجهز به TEC و Continues Cooling
شرایط فروش به صورت اقساط

برای راحتی شما مشتریان عزیز، شرکت داتیس لیزر شرایط فروش ویژه به صورت اقساط بدون بهره را فراهم کرده. شما میتوانید با پرداخت 40 درصد از مبلغ کل قرارداد، دستگاه را  تحویل بگیرید و مابقی مبلغ قرارداد را به صورت اقساط 15 تا 18 ماه پرداخت کنید.

گارانتی 1 ساله

شرکت داتیس لیزر تمامی دستگاه های پزشکی زیبایی خود را تا 24 ماه گارانتی میکند و در صورت خرابی دستگاه دستگاه جایگزین برای مشتریان ارسال میشود تا مشکل دستگاه اصلی برطرف شود. در کنار گارانتی، 10 سال نیز خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهد شد.

وارانتی 3 ماه بازگشت وجه

شرکت داتیس لیزر به صورت اختصاصی تمامی دستگاه های خود را از نظر کیفیت و جوابدهی وارانتی خواهد کرد که این موضوع در قرارداد نیز ذکر میشود. در صورت عدم رضایت مشتری از جوابدهی و کیفیت دستگاه شرکت دستگاه را پس گرفته و کل مبلغ پرداختی را بدون هیچ گونه کسورات بازمیگرداند. این شرایط ویژه فقط در داتیس لیزر میباشد.

دستگاه لیزر پلاتینیوم رادو پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم رادو پلاس این بار با ورژن 2022 دارای 3 طول موج الکس، دایود و اندیگ توانایی از بین بردن موهای زائد برای تمامی انواع طیف های پوستی را دارا می باشد. لیزر بار خطی این دستگاه دارای 10 خط 120 واتی میباشد که حاصل این عمل توان خروجی 1200 وات است.

همچنین سیستم کولینگ این دستگاه دارای یک چیلر قدرتمند با سیستم continuous cooling در درون دستگاه و قطعه TEC خنک کننده و آلیمینیوم نظامی برای انتقال بهتر سرما در هندپیس میباشد. این مزیت ویژه دمای سطح پوست را تا منفی 15 درجه سانتیگراد پایین می آورد و باعث از بین رفتن درد و سوختگی برای مرجعه کننده میگردد.

 

دستگاه لیزر پلاتینیوم رادو پلاس

 

 

در ادامه این مقاله به ترتیب به پاسخ پر تکرارترین و مهمترین سوال های شما می پردازیم :

 

انواع دستگاه لیزر موهای زائد و فناوری های استفاده شده در آنها چیست ؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 کدام اند ؟

جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد یا فروش دستگاه لیزر موهای زائد چکار کنیم ؟

قیمت خرید دستگاه لیزر موهای زائد چند است ؟

لیزر مناسب برای پوست های روشن و لیزر مناسب برای پوست تیره چیست ؟

آیا لیزر کردن موهای زائد بدن سرطان زاست ؟

چرا بعد از سولاریوم یا برنزه شدن با آفتاب تا چند ماه نباید لیزر موهای زائد انجام داد ؟

 


 

انواع دستگاه لیزر موهای زائد و فناوری های استفاده شده در آنها چیست ؟

انواع دستگاه لیزر موهای زائد بسته به فناوری هایی که در بر می گیرند، تعریف می گردد. از این جهت به چهار فناوری ای که لیزر موهای زائد یا رفع موی زائد از طریق آن انجام می گیرد، اشاره می نماییم.

 

 • رفع موی زائد با فناوری IPL

فناوری آی پی ال از قدیمی ترین فناوری ها به شمار می رود که از پرتوی نور بهره می گیرد و در واقعیت امر لیزر نیست. استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت و تخصص خاصی ندارد. بدین جهت این تکنولوژی در سالن های آرایشی و دستگاه لیزر خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه لیزر خانگی IPL

 

 • لیزر موهای زائد با فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite):

فناوری لیزر الکساندرایت فقط توسط پزشک متخصص و اپراتور حرفه ای لیزر برای رفع موهای زائد مراجعین مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری طول موج 755 نانومتری دارد که موجب جذب از طریق ملانین و رنگدانه های مو می گردد. این فناوری به طور کاملا اختصاصی جهت رفع موهای زائد دائم طراحی شده است.

دستگاه لیزر الکساندرایت به دلیل طول موجی که دارد ، برای لیزر موهای زائد پوست های روشن بسیار اثربخش عمل می نماید. این نکته را در نظر داشته باشید که الکساندرایت برند دستگاه نیست و به نوعی نام فناوری و مکانیسم عملکرد لیزر است.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت

 

 • لیزر موی زائد با فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

لیزر موی زائد با فناوری لیزر اندینگ (ND:Yag) به دلیل طول موج ۱۰۶۴ نانومتر پرتویی با مادون قرمز بیشتر، به طور اختصاصی برای نواحی تیره بدن و پوست های سبزه مورد استفاده قرار میگیرد. نحوه کارکرد این  لیزر ب گونه ای است که تنها به دنبال فولیکول های مو می گردد تا آنها را از بین ببرد و ملانین پوست را نادیده می گیرد.

یکی از نکات قابل توجه استفاده از این فناوری این است که نسبت به فناوری های  الکس و دایود امکان دارد ناراحتی بیشتری در پوست ایجاد نماید . این امر به علت عمق نفوذ بسیار بیشتر آن می باشد.

 

دستگاه لیزر اندیگ

 

 

 • لیزر موهای زائد با فناوری لیزر دایود (Diode)

لیزر موهای زائد با فناوری لیزر دایود یا دیود معمولا با پوست ایرانی ها سازگاری خوبی دارد. چرا که دارای طول موج 808 نانومتری می باشد و مناسب رنگ پوست های گندمی است. این فناوری عمق نفوذ بیشتری در فولیکول مو دارد و نسبت به الکساندرایت کمتر است. لیزر دیود یا دایود سطح مقطع بزرگتری را پوشش می دهد و سرعت قابل توجهی در زمان رفع موهای زائد دائمی دارد.

 

 

دستگاه لیزر دایود

 


 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 و 2022 کدام اند ؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد سال 2021 و 2022 دستگاه لیزر کندلا و دستگاه لیزر پلاتینیوم رادو پلاس می باشد. برند کندلا آمریکایی می باشد و اصل آن در ایران موجود نمی باشد. اما دستگاه لیزر کندلا هایکپی وجود دارد که مشابه ترین کارایی به آن را دارد که از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید آن را تهیه نمایید. جهت مشاهده و خرید دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

 

دستگاه لیزر کندلا

 


جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد یا فروش دستگاه لیزر موهای زائد چکار کنیم ؟

جهت خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم رادو پلاس و کندلا می توانید با شماره های مندرج در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


قیمت خرید دستگاه لیزر موهای زائد چند است ؟

قیمت خرید دستگاه لیزر موهای زائد با توجه به برند و کارایی ان متفاوت هست. اما به دلیل وارداتی بودن این محصولات و نوسان دلار و یورو قیمت های آن متفاوت خواهد بود . بدین جهت برای آگاهی از قیمت دستگاه لیزر موهای زائد به صورت آپدیت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


لیزر مناسب برای پوست های روشن و لیزر مناسب برای پوست تیره چیست ؟

 

لیزر مناسب پوست روشن:

دستگاهی که مجهز به فناوری لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتری می باشد برای پوست های روشن بسیار مناسب می باشد.

لیزر مناسب پوست گندمی :

دستگاهی که مجهز به فناوری لیزر دایود یا دیود با طول موج 808 نانومتری می باشد برای پوست های گندمی و معمولی مناسب است.

لیزر مناسب پوست تیره :

دستگاهی که مجهز به فناوری لیزر طول موج ۱۰۶۴ نانومتر پرتویی با مادون قرمز بیشتر باشد برای پوست های تیره و نواحی تیره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

لیزر موی زائد مناسب برای انواع رنگ پوست

 


 

آیا لیزر کردن موهای زائد بدن سرطان زاست ؟

طبق یکی از معتبرترین سایت های انگلستان با نام  NHS اعلام شده است دستگاه لیزر خطری ندارد و صرفا موجب بروز عوارض جانبی موقتی ماندد درد و قرمزی پوست می گردد که ان هم به مرور زمان بهتر می شود. ضمنا طی تحقیقات این سایت معتبر هیچ مدرکی دال بر سرطان زا بودن این فناوری لیزر رفع زائد مو وجود ندارد.

 

عوارض لیزر کردن موهای زائد :

تغییر در نگ دانه ها : رفع موی زائد از طریق لیزر امکان ایجاد تیرگی یا روشنی پوست می گردد که معمولا موقتی می باشد و برطرف می گردد.

تحریک و حساس شدن پوست : بعد از لیزر مو ممکن است احساس تورم یا درد یا قرمزی در سطح پوست خود بکنید. معملا بعد از چند ساعت این اثرات ناپدید  می شوند.

 


 

چرا بعد از سولاریوم یا برنزه شدن با آفتاب تا چند ماه نباید لیزر موهای زائد انجام داد ؟

زمانی که به وسیله آفتاب یا سولاریوم برنزه می شوید اتفاقی در پس زمینه رخ می دهد. آن رنگ تیره ای که در سطح پوست واقعی خود تماشا می نمایید همان مولکول های دی ان ای آسیب دیده ای می باشند که خودشان را از میان می برند تا سرطانی نشوند.

علاوه بر این پس از این نوع برنزگی پوست به شدت آسیب پذیر و خشک می گردد. به همین خاطر قرار دادن این حالت از پوست در معرض تابش اشعه لیزر درست نیست و انجام نمی شود.

مشخصات فنی دستگاه لیزر رادو پلاس
مشخصات ظاهری
ابعاد عرض 40 x طول 70 x ارتفاع 90
رنگ سفید | قابلیت رنگ سفارشی
وزن 50 کیلو گرم
صفحه نمایش صفحه نمایش تمام تاچ
اسپات سایز 15*20 میلیمتر

مشخصات فنی
طول موج الکساندرایت (755nm)، دایود (808nm)، اندیاگ (1064nm)
توان خروجی 1200 وات
توان ورودی 2000 وات
تکنولوژی لیزربار خطی
سرعت شات 1 تا 10 شات بر ثانیه
تعداد شات 100 میلیون شات
تعداد شات مفید 90 تا 95 میلیون
کولینگ منفی 10 درجه سانتی گراد

مشخصات کلی
کشور سازنده چین
لیزر بار ساخت شرکت کوهرنت آمریکا
طراحی لیزر بار رعایت اصول آرگونومیک در طراحی هندپیس

  خانهمحصولاتسوالاتتماسارتباط