دستگاه لیزر کیوسوئیچ

دستگاه رفع تاتو نیکس
ویژگی های شاخص دستگاه لیزر کیوسوئیچ
از بین بردن تتو ابرو، تتو چشم و لب با استفاده از پروب مخصوص
قابلیت استفاده در کربن ترابی با استفاده از پروب ۱۳۲۰ نانومتر
از بین بردن تتو های رنگی با استفاده از پروب ۵۳۲ نانومتر
جوابدهی ۱۰۰ درصدی در کوتاه ترین زمان ممکن
بدون هیچگونه خطر و عارضه جانبی
بدون هیچگونه درد و سوختگی

اشتراک گذاری :

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در whatsapp
شرایط فروش به صورت اقساط

برای راحتی شما مشتریان عزیز، شرکت داتیس لیزر شرایط فروش ویژه به صورت اقساط بدون بهره را فراهم کرده. شما میتوانید با پرداخت ۴۰ درصد از مبلغ کل قرارداد، دستگاه را  تحویل بگیرید و مابقی مبلغ قرارداد را به صورت اقساط ۱۵ تا ۱۸ ماه پرداخت کنید.

گارانتی 1 ساله

شرکت داتیس لیزر تمامی دستگاه های پزشکی زیبایی خود را تا ۲۴ ماه گارانتی میکند و در صورت خرابی دستگاه دستگاه جایگزین برای مشتریان ارسال میشود تا مشکل دستگاه اصلی برطرف شود. در کنار گارانتی، ۱۰ سال نیز خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهد شد.

وارانتی 3 ماه بازگشت وجه

شرکت داتیس لیزر به صورت اختصاصی تمامی دستگاه های خود را از نظر کیفیت و جوابدهی وارانتی خواهد کرد که این موضوع در قرارداد نیز ذکر میشود. در صورت عدم رضایت مشتری از جوابدهی و کیفیت دستگاه شرکت دستگاه را پس گرفته و کل مبلغ پرداختی را بدون هیچ گونه کسورات بازمیگرداند. این شرایط ویژه فقط در داتیس لیزر میباشد.

سوالات متداول

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چگونه موجب رفع لک و تاتو و خالکوبی می شود ؟

کیوسوئیچ یکی از بهترین دستگاه های پاک کننده تاتو، لک و خالکوبی می باشد. این دستگاه هنگامی که لیزر خود را بر روی بدن بیمار می تاباند، هر انرژی پالس لیزر آن یک میلیارد در ثانیه است. این لیزر به هنگام تابش ذرات رنگ داخل پوست که از رنگ های خالکوبی، تاتو، لک و یا خال نشات گرفته است را منفجر می کند و انها را به ذرات بسیار ریزی تبدیل می نماید.

این ذرات ریز ایجاد شده توسط سلول های لاشه خوار کم کم جمع شده و دفع می گردند. به همین جهت فرآیند پاکسازی نهایی رنگ تاتو و خاکوبی و لک و … را سلول های ایمنی بدن انجام می دهند.

آیا استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ برای فرد بیمار دردناک است ؟

این لیزر دارای انرژی ای است که منجر به احساس داغی بر روی پوست شما می شود. البته این حس تا حدود زیادی با سیستم خنک کننده دستگاه کنترل می شود اما به طور کامل حذف نمی گردد. رفع تاتو یا لک و خالکوبی با لیزر بدون استفاده از بی حسی کمی دردناک است. به همین خاطر توصیه می گردد قبل از انجام لیزر تاتو ناحیه مورد نظر را کاملا بی حس نمایید.

قبل از پاک کردن تاتو و خاکوبی و لک  با لیزر کیوسوئیچ چکارباید کنیم ؟

 1. قبل از انجام لیزر تاتو و .. باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب اجتناب نمایید. حتی یکه ماه قبل از انجام لیزر از گرفتن حمام آفتاب یا سولاریوم خودداری نمایید.
 2. در جلسات مشاوره حتما در مورد بیماری‌ها و حساسیت‌ها، داروهایی که مصرف می‌کنید و انتظارات و ترس‌های خود حتما با پزشک معالج خود صحبت کنید .
 3. به هیچ عنوان از مواد آرایش در محل مورد نظر استفاده نکنید. از کرم های برنز کننده هم استفاده نکنید.
 4. دو و سه روز قبل از درمان از مرطوب کننده استفاده نمایید.
 5. محل مورد نظر را کاملا تمیز نمایید . چنانچه دارای موی زائد است حتما شیو نمایید.
 6. چانچه بعد از ترمیم زخم گوشت اضافه می آورید و سابقه کلوئید دارید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

بعد از استفاده از لیزر کیوسوئیچ برای رفع تاتو، لک و خالکوبی منتظر چه تغییراتی باشیم؟

در جلسه اول  لیزر رفع تاتو یا  خالکوبی و لک شاهد از بین رفتن ۳۰ الی ۴۰ درصد جای خالکوبی و تاتو و … خواهید بود. هنگام درمان، ناحیه مورد نظرکه تحت تابش لیزر قرار گرفته، دچار کبودی و التهاب خفیف خواهد شد که بعد از یک هفته از بین میرود. بعد از اتمام جلسات چهار و پنج نتایج چشمگیری در پاک شدن تتو و خالکوبی و یا لک و خال خود خواهید دید. حتما در نظر داشته باشید برای بهبودی کامل می بایست تمامی جلسات خود را کامل نمایید.

بعد از انجام لیزر برای درمان لک و تاتو چه مراقبت هایی می بایست انجام دهیم ؟

 • ازرفتن به حمام یا شستشوی محل درمان تا یک روز کامل بعد از انجام لیزر اجتناب نمایید.
 • در صورتی که پزشک پماد یا کرمی برای شما تجویز نمود، آن را به موقع و درست مصرف نمایید.
 • از کندن جای زخم خود یا دست کاری ناحیه لیزر به شدت بپرهیزید. چراکه این حرکت منجر به پیدایش لک های ماندگار خواهد شد.
 • در روزهای بعد از لیزر نیز از تابش نور مستقیم آفتاب بر روی بدنتان خودداری نمایید. در صورت خروج از خانه حتما از کرم های ضد آفتاب تجویز شده پزشک استفاده نمایید.

آیا استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ به بافت پوست طبیعی و اطراف ناحیه درمان صدمه می زند؟

اگر نگران این هستید که تابش لیزر دستگاه کیوسوئیچ، رنگ دانه های طبیعی پوست شما را از بین ببرد و منجر به تخریب بافت هاط اطراف ناحیه لیزر شود، باید بگوییم که خیال خود را آسوده نمایید. چرا که دستگاه لیزر کیوسوئیچ ناحیه درمان را به طور دقیق مورد هدف قرار می دهد.

در واقع این لیزر توسط قطعات رنگی پوست جذب می شود و به رنگ دانه های طبیعی آسیبی نمی رساند. به همین خاطر تنها رنگ محدوده مورد نظر تغییر می یابد و تغییری در بافت های جانبی ایجاد نمی گردد.

نقد و بررسی محصول

کاربردهای دستگاه لیزر کیوسوئیچ Q-Switch Laser:

 • رفع انواع رگ های واریس
 • قابلیت استفاده در کربن تراپی
 • رفع جای جوش، زخم و اسکار
 • رفع انواع تتو های مشکی و رنگی
 • رفع ماه گرفتگی و لکه های پوستی قهوه ای رنگ

دستگاه لیزر پاک کننده تتو کیوسوئیچ

دستگاه لیزر پاک کننده تتو کیوسوئیچ به منظور سفید کردن پوست و از بین بردن تتو و رنگدانه های پوستی صورت و بدن طراحی و ساخته شده است. برای پاک کردن تتو غالبا از این دستگاه استفاده می شود که عملکرد آن به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند. از دیگر قابلیت های این دستگاه رفع کک و مک و تیرگی پوست و خال های مادرزادی نیز می باشد.

 

طول موج های دستگاه رفع خالکوبی و تاتو کیوسوئیچ

دستگاه لیزر رفع لک و تتو کیوسوئیچ دارای سه طول موج ۵۳۲ نانومتر، ۱۳۲۰ نانومتر و ۱۰۶۴ نانومتر می باشد. طول موج ۵۳۲ نانومتر که مخصوص پاک کردن و رفع تتو های رنگی می باشد. طول موج ۱۳۲۰ جهت کربن تراپی مورد استفاده قرار می گیرد که موجب سفید شدن و روشن شدن پوست می شود. طول موج ۱۰۶۴ نانومتر برای رفع انواع خالکوبی و تتو یا تاتوهای مشکی رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی دستگاه لیزر کیوسوئیچ :

مشخصات فنی دستگاه لیزر کیوسوئیچ

هزینه لیزر کردن تاتو و خالکوبی و لک

هزینه یا قیمت لیزر کیوسوئیچ به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. میزان و سطح و عمق محل درمان و مقدار آسیب در قیمت لیزر رفع تتو و .. تاثیر گذار است. هرچه میزان و پهانی خالکوبی بیشتر باشد و جای جوش و سطح کک و مک و لک بیشتر یا عمیق تر باشد، هزینه لیزرکیوسوئیچ بیشتر خواهد شد. این موارد و همینطورسن بیمارو رنگ پوست هم اهمیت دارد و در تعداد وزمان جلسات و هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.