موثرترین طول موج برای لیزر موهای زائد چیست؟

از زمان اختراع دستگاه های لیزر موهای زائد، متخصصان این سؤال را مطرح كرده اند و در مورد جواب استدلال می كنند. حتی امروز پس از سالها نوآوری ، این بحث ادامه دارد. اما اکثر ارائه دهندگان موافق هستند که مورد قبول ترین سه طول موج لیزر موهای زائد شامل ان دیاگ، دایود و الکساندرایت میباشد که طول موج آنها به شرح زیر است:

  • 810 نانومتر
  • 755 نانومتر
  • 1064 نانومتر

طول موج دیود 810 به دلایل مختلف وضعیت استاندارد بهتری نسبت به سایر طول موح ها را دارا میباشد. لیزر موهای زائد دایود قابلیت اطمینان بیشتر دارد همچنین از لحاظ جواب دهی دامنه بیماران مناسبی را شامل میشود و از لحاظ اثربخشی رضایت منتقدان را جلب کرده است با این حال طول موج 755 و 1064 دارای مزایایی بودند که وفاداری پزشکان را بیشتر به دست آوردند.

اکنون با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های لیزر موهای زائدی ارائه شده که هر سه طول موج را در خود جای داده و محبوبیت خاصی را بین کلنیک داران و سالن داران کسب کرده است، ما در داتیس لیزر دستگاه لیزر موهای زائد با سه طول موج محبوب دایود، الکساندرایت و ان دیاگ را ارائه میدهیم که میتوان به دستگاه لیزر محبوب وندورا پلاس اشاره کرد.

 

بهترین طول موج برای لیزر موهای زائد

بهترین طول موج برای لیزر موهای زائد چیست؟

 

دستگاه لیز وندورا پلاس – تنها دستگاه موجود با سه طول موج واقعی.

متخصص پوست و محقق معتبر بین المللی ، دکتر امینی ،موثرترین طول موج برای لیزر موهای زائد و تجربه خود را در استفاده از هر سه طول موج و سایر مزایای استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد وندورا پلاس به اشتراک می گذارد.

 

بررسی دکتر امینی از دستگاه وندورا پلاس:

  1. به حداکثر رساندن نتایج درمانی
  2. به حداکثر رساندن راحتی بیمار از طریق IN-Motion adv و پیشرفت در سرمایش
  3. کاهش زمان درمان
  4. طول موج 755 با انواع پوست III و IV
  5. جوابدهی عالی طول موج 1064 در انواع پوست های تیره
  6. هندپیس مخصوص برای مناطق سخت مانند داخل بینی

 

همه ارائه دهندگان می خواهند بهترین تجربه و نتیجه را در اختیار بیماران قرار دهند. انجام این کار به فناوری ای نیاز دارد که بتواند ضمن افزایش راحتی بیماران، انواع مو های زخیم را درمان کند و تجربه ای برتر را به بیمار ارائه دهد که میتوان تمامی این مزایا را در دستگاه وندورا پلاس مشاهده کرد.

 

پیشرفت دستگاه های لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد از زمان در دسترس بودن آن در درجه اول برای اهداف زیبایی شناسی استفاده شده است. با گذشت سالها ، این دستگاه ها به عنوان یک روش درمانی مهم در اختلالات مختلف پوستی و جراحی هم به عنوان ابزار کمکی و هم به عنوان یک روش درمانی ظاهر شده است.

در سال های اخیر بسته به نوع پوست، دستگاه های لیزر موهای زائد با نتایج خوب و حداقل عوارض تولید میشوند.

گزینه های درمانی فعلی موجود برای این اختلالات اغلب با بهبود جزئی و همچنین عود و عود همراه است. آسیب ناشی از لیزر و اپیلاسیون فولیکول های مو یک درمان امیدوار کننده برای این اختلالات است.

علاوه بر اختلالات مرتبط با التهاب فولیکول ، شرایط مرتبط با رشد موهای ناسازگار ، چه مادرزادی و چه بعد از عمل ، نیاز به برداشتن یا کاهش دائمی موها نیز دارد. لیزر روش انتخابی مناسب برای جلوگیری از عود در این موارد است. لیزر موهای زائد برای این شرایط یک گزینه درمانی بی خطر و قابل تحمل است و حتی در کودکان با خیال راحت و در نتیجه بهبود علامت و عملکرد پایدار به کار رفته است.

 

دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزردستگاه لیزر موهای زائدلیزر الکساندرایتلیزر ان دیاگلیزر دایودلیزر مووندورا پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مثال: ایمان حبیبی
مثال: لیزر وندورا پلاس
مشاورین ما با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت