درباره داتیس لیزر 

هولدینگ بهین جهش داتیس عرضه کننده مستقیم انواع تجهیزات پزشکی زیبایی و دستگاه های لیزر پزشکی تحت لیسانس آلپاین تک انگلستان مفتخر است با بیش از  5 سال تجربه طولانی مدت در این زمینه جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات را به جامعه پزشکی ارائه کند.

بهین جهش داتیس همچنین با تکیه بر دانش و مهارت افراد متخصص و استفاده از بروزترین تجهیزات و دستگاه های زیبایی موجود گامی بزرگ در جهت رفع به موقع نیازهای پزشکان و سرمایه گزاران عزیز برداشته است و می تواند برای تاسیس کلینیک زیبایی شما بهترین ها را معرفی کند.

در خرداد ماه 1401 و همگام با بازدید نمایندگان شرکت آلپاین تک از هولدینگ بهین جهش داتیس در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، شرکت بهین جهش داتیس با افتخار موفق شد پس از مذاکرات گسترده با این شرکت معتبر انگلیسی، نمایندگی انحصاری فروش تولیدات آن را در کشورهای ایران و ترکیه اخذ نماید.

شرکت آلپاین تک بر اساس استراتژی های تولید خود ، مجموعه صنعتی تولیدی را در شهر  شانگهای کشور چین در اختیار دارد و اقلام تولیدی برای فروش در نمایندگی های جنوب غرب آسیا ( دبی ، تهران و استامبول ) از کشور چین به آن کشور ها صادر می گردد.

شرکت بهین جهش داتیس افتخار دارد  تا با سابقه 5 ساله در تولید ، تامین و فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی در کشور ، با ارتقاء استانداردها و استراتژی های میدانی خود ، تنها نمایندگی مجاز شرکت معتبر آلپاین تک انگلستان را در ایران و کشور ترکیه اخذ نماید.

لازم به ذکر است تمامی دستگاه های داتیس لیزر تحت لیسانس آلپاین تک انگلستان میباشد و دارای بارکد قابل استعلام از  شرکت آلپاین تک انگلستان هستند.

شرکت داتیس لیزر

نمایشگاه ایران هلث 1402

دورهمی داتیس لیزر (شب یلدا)

نمایش بیشتر نمایش کمتر