آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ
هر جلسه درمانی چقدر طول میکشد؟

با توجه به قابلیت 1 تا 10 شات در ثانیه دستگاه لیزر کیوسوئیچ نیکس هر جلسه درمانی بین 15 تا 20 دقیقه بسته به نوع و سایز تتو و یا ناحیه تحت درمان مراجعه دارد.

موارد منع استفاده از دستگاه کیوسوئیچ

استفاده از دستگاه کیوسوئیچ محدودیت خاصی ندارد فقط برای افراد باردار و شیرده مناسب نمیباشد.

از کیوسوئیچ در چه مواردی استفاده میگردد؟
  • رفع کک و مک
  • رفع لکه های پوستی
  • رفع لکه های پیری
  • رفع ماه گرفتی
  • رفع تتو
  • رفع جای جوش و زخم
  • کربن تراپی
نواحی قابل استفاده

برای تمامی نقاط بدن قابل استفاده میباشد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای طول درمان چقدر است؟

با توجه به نوع، عمر، و رنگ تتو برای هر فرد متغیر میباشد. به طور معمول بین 3 تا 6 جلسه زمان میبرد.

فاصله زمانی بین هر جلسه درمانی چه مدت میباشد؟

بهترین زمان ممکن 20 الی 30 روز برای هر جلسه درمانی میباشد.

آیا استفاده از این دستگاه با درد همراه است؟

بله اما درد آن قابل تحمل میباشد و در بعضی موارد با استفاده از پماد زایلاپی و پماد های بی حس کننده این درد به حداقل میرسد.

دستگاه جوانسازی هایفو
جوابدهی دستگاه هایفو به چه صورت است؟

این دستگاه با کارآرایی فوق العاده بالا باعث فیبروبلاست ها و کلاژن سازی در بافت پوست میشود که در نهایت منجر به لیفت و جوانسازی آن ناحیه شده است. صد درصد جوابدهی دستگاه هایفو معمولاً بین 2 الی 3 ماه پس از انجام هایفو تراپی ظاهر میشود.

کارتریج های دستگاه هایفو به چه صورت میباشد؟

هر کارتریج دارای 10 هزار شات میباشد که با این حساب شما میتوانید برای تقریباً 60 الی 70 نفر هایفو تراپی انجام دهید و پس از آن نسبت به شارژ کارتریج خود اقدام نمایید.

برای هایفو تراپی به چند جلسه درمانی نیاز است؟

بهتر است برای ماندگاری و اثر پذیری بیشتر حداقل سالی یک بار این عمل انجام پذیرد.

محدودیت سنی استفاده از هایفو

بهترین زمان استفاده از هایفو تراپی بین 25 تا 50 سالگی میباشد.

هر جلسه هایفوتراپی چقدر زمان نیاز دارد؟

باتوجه به میزان چین و چروک فرد مراجعه کننده زمان درمانی برای هر فرد متغیر میباشد اما بطور میانگین بین 30 الی 90 دقیقه هرجلسه درمانی زمان میبرد.

هرجلسه درمانی چقدر طول میکشد؟

هر جلسه درمانی بین 20 الی 50 دقیقه زمان نیاز دارد

دوره نقاهت استفاده از هایفو به چه صورت میباشد؟

استفاده از این دستگاه کاملا سرپایی میباشد و هیچ نیازی به بستری و طی کردن دوره نقاهت ندارد و پس از اتمام جلسه درمانی مراجعه میتواند به کارهای روزمره خود بازگردد.

آیا استفاده از هایفو تراپی عوارضی در بر دارد؟

هایفوتراپی برخلاف دیگر روش های جوانسازی مانند جراحی کاملا بدون عوارض میباشد و تنها عارضه آن تورم و قرمزی است که بسیار زود از بین خواهد رفت.

دستگاه لاغری آر اف کویتیشن
آیا دستگاه آر اف کویتیشن در کاهش وزن تاثیری دارد؟

به طور کلی دستگاه آر اف کویتیشن با تاثیر بر سلول های چربی و خرد کردن آنها باعث فشردگی بیشتر این سلول ها شده و در نهایت به کاهش سایز منجر میشود اما بر روی کاهش وزن تاثیر زیادی ندارد

برای جواب دهی به چند جلسه درمان نیاز است؟

بهترین عملکرد دستگاه بین 10 تا 12 جلسه نمایان میشود.

فاصله بین جلسات درمانی به چه صورت است؟

برای بهترین جوابدهی فاصله بین هر جلسه درمانی باید بین 7 تا 10 روز باشد.

جواب دهی دستگاه لاغری آر اف کویتیشن به چه صورت میباشد؟

دستگاه لاغری وارد شده توسط شرکت مهندسین پزشکی داتیس لیزر در 10 تا 12 جلسه درمانی بین 3 تا 5 سایز به صورت تضمینی از مراجعه کننده کم میکند. (هر سایز برابر با 2 سانتی متر میباشد)

قبل و بعد از هر جلسه درمانی چه نکاتی باید توسط مراجعه کننده رعایت شود؟

بسیار ساده میباشد، مراجعه کننده باید قبل و بعد از هر جلسه درمانی بیش از 1.5 لیتر آب مصرف کند علاوه بر آن نیم ساعت الی یک ساعت پیاده روی بعد از جلسه و رعایت رژیم غذایی مناسب برای جوابدهی بهتر

هرجلسه درمانی چقدر طول میکشد؟

هر جلسه درمانی بین 20 الی 50 دقیقه زمان نیاز دارد

استفاده از دستگاه لاغری آر اف کویتیشن برای چه دسته از افرادی غیر مجاز است؟

بیماری قلبی و عروقی

نارسایی کلیوی

نارسایی کبدی

دیابت

زنان باردار و شیرده

آیا استفاده از دستگاه لاغری با درد همرا است؟

استفاده از دستگاه لاغری آر اف کویتیشن یک روش بدون درد میباشد و تنها شاید در ناحیه درمانی قرمزی کمی ظاهر گردد.

دستگاه لیزر موهای زائد
منظور از دستگاه پلاتینیوم چیست؟

لیزر پلاتینیوم در لغت به معنای دستگاهی میباشد که دارای هر 3 طول موج الکساندرایت (755 نانومتر)، دایود (808 نانومتر) و ان دیاگ (1064 نانومتر) این نوع از دستگاه های لیزر که دارای جواب دهی و کیفیت بالا نسبت به قیمت آنها میباشد، طرفداران زیادی دارد. داتیس لیزر دو نوع از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه لیزر پلاتینیوم یا همان 3 طول موج را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا با قیمتی رقابتی صاحب دستگاه لیزر پلاتینیوم شوید.

لیست دستگاه لیزر پلاتینیوم شرکت داتیس لیزر:

طول موج به چه معناست؟

طول موج  خروجی از هندپیس دستگاه لیزر پلاتینیوم، به 3 دسته الکساندرایت، دایود و ان دیاگ تقسیم بندی میشوند که هر یک برای یک نوع از طیف پوستی جوابدهی بهتری دارد.

تفاوت بین دستگاه لیزر و دستگاه شبه لیزر چه میباشد؟

بین دستگاه های لیزر و شبه لیزر یا همان SHR یک تفاوت اساسی وجود دارد که آن طول موج میباشد. به این صورت که در دستگاه های لیزر از طول موج استفاده میشود و این گونه از دستگاه ها دارای لیزر بار هستند که پس از اتمام شات مصرفی (که دستگاه های لیزر وندورا پلاس و نئو پلاس دارای 20 میلیون شات میباشند) باید نسبت به تعویض لیزربار اقدام شود. اما در دستگاه های شبه لیزر (SHR یا IPL) از لامپ های معینی استفاده میشود که پس از تعداد شات مصرفی پایین (معمولاً بین 500 هزار تا 1 میلیون) نیاز به تعویض آن است در ضمن این گونه از دستگاه ها پس از 4 الی 5 جلسه برگشت مو دارند.

آیا برای کار با دستگاه لیزر به پزشک نیاز است؟

بله، برای راه اندازی کلینک زیبایی، شما نیاز به یک مدرک پزشک دارید. شما میتوانید یک پزشک استخدام کنید و یا فقط مدرک نظام پزشکی آن پزشک را برای کلینیک اجاره کرده و در کلینیک و یا سالن زیبایی خود قرار دهید.

جوابدهی دستگاه لیزر چه مدت و به چه صورت میباشد؟

جلسات لیزر و جوابدهی آن برای هر مراجعه کننده با توجه به رنگ پوست، جنسیت، ضخامت مو متفاوت است اما در 90 درصد از مراجعه کنندگان  شش الی هشت جلسه درمان مورد نیاز است. لازم به ذکر است برای رفع کامل موهای زائد که در 10 درصد افراد نیز به تعداد جلسات بیشتری نیاز است. در ضمن پس از اتمام دوره لیزر نیاز به تمدید دوره ای که در سال 1 الی 2 جلسه است.

آیا قبل از خرید امکان مشاهده دستگاه از نزدیک و کار با آن میباشد؟

بله، بعد از مراجعه به یکی از دفاتر نمایندگی فروش داتیس لیزر شما میتوانید به یکی از کلینیک های تجهیز شده توسط داتیس لیزر مراجعه نمایید و در مورد عملکرد دستگاه تحقیق نمایید.

آیا استفاده از استابلایزر ضرروری است؟

بله، استفاده از استابلایزر 3500 کیلو وات برای کار با دستگاه کاملاً ضروری میباشد و هرگونه خرابی ناشی از عدم نبود استابلایزر شامل گارانتی نمیباشد.

در صورت خرابی دستگاه تعمییرات چه مدت زمان خواهد برد؟

تعمییرات دستگاه شما کاملاً بستگی به نوع خرابی و یا مشکل دستگاه دارد. معمولا تعمییرات بین 1 الی 2 روز توسط متخصصین ما انجام میگیرد اما اگر تعمیر دستگاه بیشتر از 2 روز زمان لازم داشته باشد شرکت داتیس لیزر اقدام به تهیه یک دستگاه جایگزین (پشتیبان) میکند.

آیا دستگاه لیزر درد و سوختگی دارد؟

هیچ دستگاه لیزری کاملا بدون درد نمیباشد. اکثر دستگاه های لیزر موجود در بازار دارای سیستم خنک کننده هستند که باعث کاهش درد مراجعه کننده میشود. اما سوختگی به نوع کار اپراتور کلینیک بستگی دارد که با آموزش هایی که توسط کارشناسان داتیس لیزر داده میشود این امکان به صفر میرسد.

آیا برای تمامی اپراتور ها مدرک آموزش استفاده از دستگاه صادر میشود؟

بله، بعد از ارسال دستگاه و آموزش ظرف چند روز مدرک اپراتوری مورد تایید وزارت بهداشت و درمان برای شما و تمامی اپراتور های کلینیک صادر میشود.

بعد از اتمام شات مصرفی دستگاه چه اقدامی باید صورت گیرد؟

بعد از اتمام شات مصرفی دستگاه شما باید اقدام به تعویض لیزر بار کنید، شرکت داتیس لیزر برای خدمت رسانی بهتر بدون هیچگونه هزینه اضافی در دوران پس از گارانتی نسبت به تعویض لیزر بار شما اقدام مینماید.

آیا بعد از اتمام مدت زمان گارانتی میتوان دستگاه را دوباره گارانتی کرد؟

بله، با پرداخت مبلغی اندک میتوانید دستگاه خود را برای یک سال دیگر گارانتی نمایید.

از ما بپرسید

مشاوره رایگان
مثال: ایمان حبیبی
مثال: لیزر وندورا پلاس
مشاورین ما با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت
تماس مستقیم با مشاور