دستگاه لیزر مو کندلا

ستگاه لیزر مو کندلا امروزه یکی از پرطرفدار ترین و معروف ترین دستگاه ها لیزر مو میباشد. این دستگاه ساخت کشور آمریکا میباشد


مقایسه دستگاه لیزر مو کندلا

دستگاه لیزر مو کندلا امروزه یکی از پرطرفدار ترین و معروف ترین دستگاه ها لیزر مو میباشد. این دستگاه ساخت کشور آمریکا میباشد و حدود قیمت آن نزدیک 4.000.000.000 ( 4 میلیارد تومان ) است. قطعات اصلی این دستگاه شامل لامپ الکساندرایت و اندیگ است که طول موج 808 نانومتر و 1064 نانومتر را تولید میکنند و این نور از طریق قطعه ای به اسم راد و فیبر به هندپیس میرسد.

از موارد صرفی در این دستگاه لامپ آن است که حدودا دارای 1.500.000 شات است که میتواند تقریبا 200 نفر مراجعه کننده فول بادی را پوشش دهد و بعد از آن باید لامپ دستگاه تعویض شود که مبلغ آن بین 10.000.000 تا 15.000.000 تومان میباشد.

 

ویژگی های این دستگاه

سیستم خنک کننده در دستگاه لیزر مو کندلا به دو حالت قابل انجام است که در حالت اول میتوانید روی دستگاه کپسول نیتروژن یا کرایوژن DCD یا ACC گذاشت که میتواند دمای پوست را تا منفی 25 درجه خنک کند و درد و سوختگی را کاملا از بین میبرد و در حالت دوم میتوان دستگاه کندلا را مجهز به دستگاه ایرکولینگ کرد که به صورت یک دستگاه با سیستم مجزا میباشد که کنار دستگاه کندلا نصب شده و یک شیلنگ از دستگاه ایرکولینگ به سر هندپیس دستگاه کندلا نصب میشود که باد ممتد و خنک را همزمان با شات روی پوست میزندو از درد و سوختگی جلوگیری میکند.

دلیل محبوبیت این دستگاه در ایران داشتن سری های یکبار مصرف و قابل تعویض است که باعث شخصی سازی در طول درمان مراجعه کننده میشود که این موضوع کاملا برعکس دستگاه های تماسی میباشد که برای همه یکسان است و از انتقال بیماری های پوستی جلوگیری میکند.

تکنولوژی این دستگاه برای شرکت آمریکا میباشد اما به دلیل شرایط سخت در ایران درحال حاضر امکان واردات این دستگاه امکان پذیر نیست و فقط میتوان از مدل های قدیمی تر این دستگاه را خریداری کرد اما مدل های های کپی این دستگاه در حال حاضر در ایران توسط شرکت های بسیار زیادی از چین وارد میشود که گرید های کیفیتی متفائتی دارند.

 

 

دستگاه لیزر مو کندلا های کپی

امروزه دستگاه لیزر مو کندلا های کپی شرکت داتیس لیزر در ایران به دلیل مقرون به صرفه بودن بسیار محبوب هستند زیرا هزینه خدمات پس از فروش کمتری دارند و دارای 50،000،000 میلیون شات هستند و شما میتوانید حدودا 50،000 نفر فول بادی را با آن پوشش دهید و تا چندین سال از هزینه و دردسر تعویض لامپ راحت باشید. همچنین سیستم کولینگ آن ها به صورت دستگاه ایرکولینگ در کنار دستگاه تعبییه شده و سطح پوست را تا -20 درجه خنک میکند تا مراجعه کننده شما بهترین و راحت ترین طول درمان را داشته باشد

دستگاه لیزر مو کندلا های کپی  که انحصار آن فقط برای داتیس لیزر است به دلیل کیفیت خیلی بالایی که دارد یکسال گارانتی بی قید و شرط از طرف شرکت میباشد که در این تایم کلیه خدمات دستگاه از جمله نصب، راه اندازی، آموزش اپراتوری و صفر تا صد کار با دستگاه، سرویس های دوره ای و … به صورت رایگان با شرکت میباشد.

ظاهر دستگاه کندلا های کپی کندلا صد در صد مشابه دستگاه کندلا اصل آمریکا میباشد و برند کندلا روی بدنه دستگاه حک شده است همچنین برای دستگاه از سری های یکبار مصرف یا دیستنس کندلا میتوان کار استفاده کرد و به دلیل اصل بودن هندپیس این دستگاه میتوانید دیستنس ها سری های دستگاه کندلا مدل جنتل مکس پرو را برای آن تهییه کنید.

با توجه به کیفیت بالای دستگاه لیزر مو کندلا شرکت داتیس لیزر برای مشتریان عزیز شرایط تست کیفیت و وارانتی عودت وجه گذاشته و شما میتوانید با خیال راحت از دستگاه ما استفاده کنید و درصورت عدم جوابدهی دستگاه را به شرکت عودت داده و کل مبلغ دریافتی خود را بدون کسورات پس بگیرید.

برای خرید دستگاه لیزر مو کندلا های کپی شما میتوانید با کارشناسان شرکت داتیس لیزر به صورت رایگان مشاوره بگیرید و همچنین برای راه اندازی کلینیک زیبایی با مشاورین پیکاپ سرمایه در ارتباط باشید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.