دستگاه لیزر سه طول موج

همه ی دستگاه های لیزر تماسی که با ژل سونوگرافی کار میکنند ، زیر مجموعه ی دستگاه های لیزر سه طول موج هستند.


مزیت دستگاه لیزر سه طول موج

همه ی دستگاه‌های لیزر تماسی که با ژل سونوگرافی کار می‌کنند، زیر مجموعه دستگاه‌های لیزر سه طول موج هستند. این دستگاه‌ها دارای سه طول ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت ، ۸۰۸ نانومتر دایود و ۱۰۶۴ نانومتر اندیاگ می‌باشند، که ۶ تایپ پوستی را می‌توانند پوشش دهند و در ۶ تا ۸ جلسه ریزش ۸۰ درصد موهای شما را تضمین می‌کنند.

درحال حاضر در بازار ایران انواع و اقسام دستگاه های لیزر تماسی با برند ها و ویژگی های مختلف موجود می‌باشد اما برای انتخاب بهترین دستگاه باید به یک سری مشخصات فنی آن ها توجه کرد.

تکنولوژی چیلر دستگاه

دستگاه‌های قدیمی لیزر موهای زائد، به دلیل نداشتن چیلر مجزا علاوه بر اینکه خرابی بالایی نسبت به دستگاه‌های مدرن دارند، برای انجام فرآیند فول بادی نیاز است که به دستگاه لیزر، به مدت 30 دقیقه استراحت داد، که این موضوع باعث تلف شدن وقت اپراتور می‌شود. اما امروزه با طراحی دستگاه‌های جدید و اضافه شدن چیلر به آن، این مشکلات برطرف شد و اپراتور بدون تلف کردن وقت و حتی به صورت 24 ساعت، می‌تواند با دستگاه لیزر مو کار کند. همچنین در گذشته به دلیل اشغال کردن جای بسیار زیاد و حمل نقل سخت بعد ها چیلر خارجی به چیلر داخلی تغیر پیدا کرد.

دستگاه لیزر مو 2022 مانند دستگاه رادوپلاس انحصار شرکت داتیس لیزر همگی باید مجهز به چیلر داخلی باشند که به دستگاه قابلیت کار 24 ساعته داده و طول عمر دستگاه بسیار زیاد کرده است.

دستگاه لیزر سه طول موج

 

تعداد شات دستگاه

دستگاه های تماسی دارای لیزر بار با تعداد شات مخصوص هستند که بعد از تمام شدن باید تعویض شوند و تعویض لیزر بار یک نکته منفی برای دستگاه های لیزر است چرا که با هزینه تعویض لیزر بار زیاد است و حداقل یک سوم از مبلغ کل دستگاه هنگام فروش کم میشود. دستگاه لیزر رادوپلاس با داشتن لیزربار 100میلیون شات به شما امکان استفاده از دستگاه به مدت حداقل 5 سال را میدهد.

کولینگ دستگاه

کولینگ دستگاه لیزر تماسی با قطعه ای به اسم TEC  کار میکنند که TEC موجود در هندپیس سرمای ایجاد شده را به سر هندپیس منتقل میکند و مانع از درد و سوختگی میشود. دمای ایجاد شده در کولینگ در دستگاه های مختلف متفاوت است و دستگاه ها از 5- درجه تا 15- درجه را میتواند خنک کند. به طور مثال دستگاه رادو پلاس انحصار شرکت داتیس لیزر با داشتن سیستم دابل TEC میتواند تا 15- درجه پوست را خنک کند.

نکته قابل توجه درمورد کولینگ دستگاه ها: دما و سرمای بیش از حد در کولینگ دستگاه باعث آسیب رساندن به پوست میشود و بهترین دما برای پوست هنگام لیزر  دمای -15 درجه میباشد.

سیستم FHR

سیستم FHR یا Fast Hair Removal در دستگاه های لیزر این امکان را به به اپراتور میدهد تا طول درمان را به کمترین زمان ممکن برسد. این سیستم شامل اسپات سایز سر هندپیس دستگاه، تعداد شات بر ثانیه ،سبکی و راحتی کار با هندپیس است.

هرچه اسپات سایز سر هندپیس بزرگتر باشد در نتیجه سرعت کار اپراتور بالاتر میرود. برای مثال در دستگاه لیزر مو رادوپلاس با اسپات سایز 12 در 20 میلیمتر یکی از بزرگترین اسپات و استانداردترین سایز ها را در بین دستگاه های تماسی دارد. البته باید توجه داشت همانگونه که اسپات سایز کوچیک سرعت کار اپراتور را کاهش میدهد از طرفی اسپات بیش از حد بزرگ هم برای مراجعه کننده سوختگی ایجاد می‌کند.

همچنین قابلیت شات بر ثانیه یکی از عوامل مهم در سرعت عمل کار اپراتور است. دستگاه لیزر مو رادوپلاس با داشتن فرکانس 1 تا 20 شات بر ثانیه و همچنین داشتن هندپیس بسیار سبک و خوش دست میتواند پایین تر تایم در طول درمان را داشته باشد.

در آخر باید توجه داشته باشید که انتخاب بهترین دستگاه لیزر مو با توجه به عواملی مختلف ، بسیار دشوار شده است. برای خرید دستگاه لیزر مو ، زیبایی و جوانسازی ، لاغری و غیره با مشاوره رایگان کارشناسان داتیس لیزر و یا برای تاسیس کلینیک زیبایی با کارشناسان پیکاپ سرمایه در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق فرم درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *