مراقبت از پوست

مراقبت از پوست نیازمند رعایت بسیاری از موارد و همچنین مراقبت های خاص است، ازین رو دانش  و خدمات مراقبت از پوست با روش های مدرن به کمک ما آمده است تا بتوانیم با رعایت نکات مراقبتی خاص پوستی زیبا داشته باشیم


خدمات مراقبت از پوست

همه ما به داشتن پوستی سالم و شاداب علاقمند هستیم ، مراقبت از پوست نیازمند رعایت بسیاری از موارد و همچنین مراقبت های خاص است، ازین رو دانش  و خدمات مراقبت از پوست با روش های مدرن به کمک ما آمده است تا بتوانیم با رعایت نکات مراقبتی خاص پوستی زیبا داشته باشیم .

زیبا بودن یکی از خواسته های قلبی انسان است که همواره خود را در مراحل مختلف زندگی نشان داده است و یکی از مهمترین راز های زیبایی داشتن پوستی بی نقص و زیباست ، همین باعث خواهد شد بیش از پیش نیازمند به یک متخصص در این زمینه باشیم تا بتوانیم سلامت و حفظ زیبایی و شادابی پوست خود را به آنها بسپاریم . به همین دلیل ضرورت حضور یک متخصص پاکسازی پوست یا اسکین کر را بیشتر از همیشه در کلینیک زیبائی حس میکنیم.

امروزه انواع محصولات و دستگاه های زیبائی در آرایشگاه های زنانه و کلینیک های پوست و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند که می‌توانند برخی مشکلات پوستی را برطرف کرده و مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین کنند. با توجه به تاثیرات فوق العاده این روش ها و دستگاه ها در احیای پوست، افراد زیادی مایل هستند از این روش استفاده کنند. بنابراین می توان انتظار داشت که ایجاد لاین پاکسازی پوست در هنگام تاسیس کلینیک زیبایی، شما را به درآمدهای بالا برساند.

چرا کلینیک زیبائی نیاز به لاین پاکسازی پوست دارد ؟

 • دارا بودن درآمد عالی و بالا
 • عدم اشباع شغلی در آینده
 • متقاضیان بیشمار

بازار کار پاکسازی پوست چگونه است ؟

همانطور که شرح دادیم ، امروزه به دلیل اهمیت زیادی که بانوان و چه بسا آقایان به سلامت و زیبایی پوست خود میدهند ، باعث شده است که کلینیک های زیبایی نیازمند به یک متخصص اسکین کر یا همان بیوتی تراپیست باشند تا بتوانند متقاضیان پاکسازی پوست خود را به آنها بسپارند.

همین امر باعث شده که بازار کار رشته پوست و مو همیشه داغ باشد و به همین خاطر مطمئن باشید که میتوانید یک کسب و کار با درآمد بالا ایجاد نمائید .

 

درآمد پاکسازی پوست چقدر است ؟

این درآمد ثابت نیست و به مکان فعالیت کلینیک شما  و از همه مهمتر توانایی و تسلط بیوتی تراپیست شما به کار پاکسازی پوست و همچنین محصولات و دستگاه های فیشیال مورد استفاده در کابین پوست کلینیک زیبائی شما بستگی دارد.

مزایای فیشیال صورت چیست ؟

پاکسازی پوست و نقش آن در زیبائی بسیار حائز اهمیت است و  نیازها ی متفاوت پوست های مختلف را پاسخگوست . همانطور که می دانیم افرادی فقط قصد از بین بردن جوش و چربی مضر پوست خود را دارند در حالی که عده ای نیز قصد جلوگیری از روند پیری زودرس را دارند . هم چنین بعضی افراد به منظور ایجاد آرامش و تغذیه پوست از فیشیال صورت بهره می برند.

فیشیال صورت خود یک درمان و راهکار شگفت انگیز را ارائه میکند و تاثیر فوق العاده ای بر زیبائی و شادابی دارد . حتما برایتان سوال پیش آمده که فیشیال چه تاثیری دارد و چرا مدام کرم و سرم و ماسک های مختلف را استعمال و سپس پاک میکنند ؟ و چرا باید فیشیال را به طور منظم انجام داد؟

فیشیال اساسا یک روش چند مرحله ای درمان و مراقبت از پوست است . در حین فیشیال ، پوست ؛ پاکسازی ، سم زدائی و تغذیه میگردد که منتهی به یک پوست تمیز و شفاف و لطیف میشود که جوانتر به نظر می رسد و اگر فیشیال به عنوان یک روتین 21 روزه و مداوم انجام گیرد تاثیر بیشتری میگذارد .

 • فیشیال صورت موجب پاکسازی عمقی و کامل پوست صورت می شود .
 • طراوت و جوانی پوست از دیگر مزایای استفاده از فیشیال صورت است .
 • با انجام فیشیال صورت میتوان آکنه ، جوش های سرسیاه ، خشکی پوست و … را ازبین برد.
 • پیری پوست ناشی از سن را به میتوان با داشتن فیشیال منظم به تعویق انداخت .
 • پیری پوست ناشی از آفتاب و استفاده از لوازم آرایشی غیر مرغوب با این روش قابل درمان است.
 • فیشیال یکی از روش های قوی در آبرسانی عمقی پوست صورت می باشد.
 • برای رفع کدری و روشن شدن پوست صورت و بدن میتوان از روش های درمانی فیشیال بهره مند شد .
 • در حین فیشیال ماساژ اصولی باعث گردش خون و لیفت و جوانسازی همراه با ایجاد آرامش میشود.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.