مراقبت از پوست

مراقبت از پوست نیازمند رعایت بسیاری از موارد و همچنین مراقبت های خاص است، ازین رو دانش  و خدمات مراقبت از پوست با روش های مدرن به کمک ما آمده است تا بتوانیم با رعایت نکات مراقبتی خاص پوستی زیبا داشته باشیم


خدمات مراقبت از پوست

همه ما به داشتن پوستی سالم و شاداب علاقه‌مند هستیم، مراقبت از پوست نیازمند رعایت بسیاری از موارد و همچنین مراقبت‌های خاص است، ازین رو دانش و خدمات مراقبت از پوست با روش‌های مدرن به کمک ما آمده است تا بتوانیم با رعایت نکات مراقبتی خاص، پوستی زیبا داشته باشیم. در این مقاله با خدمات نگهداری از پوست و نکات مختلف آن آشنا می‌شویم. در ادامه همراه ما باشید.

زیبا بودن یکی از خواسته‌های قلبی انسان است که همواره خود را در مراحل مختلف زندگی نشان داده است و یکی از مهم‌ترین رازهای زیبایی داشتن پوستی بی نقص و زیباست، همین باعث خواهد شد بیش از پیش نیازمند به یک متخصص در این زمینه باشیم تا بتوانیم سلامت و حفظ زیبایی و شادابی پوست خود را به آن‌ها بسپاریم. به همین دلیل ضرورت حضور یک متخصص پاکسازی پوست یا اسکین کر را بیشتر از همیشه در کلینیک زیبائی حس می‌کنیم.

امروزه انواع محصولات و دستگاه های زیبائی در آرایشگاه‌های زنانه و کلینیک‌های پوست و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که می‌توانند برخی مشکلات پوستی را برطرف کرده و مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین کنند.

با توجه به تاثیرات فوق العاده این روش‌ها و دستگاه‌ها در احیای پوست، افراد زیادی تمایل دارند از این روش استفاده کنند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که ایجاد لاین پاکسازی پوست در هنگام تاسیس کلینیک زیبایی، شما را به درآمدهای بالا برساند.

از آنجا که می‌دانیم امروزه روتین مراقبت از پوست با توجه به اثرات خوبی که دارد و باعش شادابی و طروات پوست می‌شود، تبدیل به یک ضرورت شده است و می‌توان از این پتانسیل برای درآمدزایی استفاده کرد.

نکته قابل توجه این است که می‌توان از این پتانسیل در یک کلینیک زیبایی همراه با خدمات دیگری مثل لیزر موهای زائد استفاده کرد.

چرا کلینیک زیبائی نیاز به لاین پاکسازی پوست دارد ؟

 • درآمد عالی و بالا
 • عدم اشباع شغلی در آینده
 • متقاضیان زیاد

بازار کار پاکسازی پوست چگونه است ؟

همانطور که شرح دادیم ، امروزه به دلیل اهمیت زیادی که بانوان و چه بسا آقایان به سلامت و زیبایی پوست خود می‌دهند، باعث شده است که کلینیک‌های زیبایی نیازمند به یک متخصص اسکین کر یا همان بیوتی تراپیست باشند تا بتوانند متقاضیان پاکسازی پوست خود را به آن‌ها بسپارند.

همین امر باعث شده که بازار کار در شاخه پوست و مو همیشه داغ باشد و به همین خاطر مطمئن باشید که می‌توانید یک کسب و کار با درآمد بالا ایجاد نمایید.

skin care services 2

 

درآمد پاکسازی پوست چقدر است ؟

این درآمد ثابت نیست و به مکان فعالیت کلینیک شما  و از همه مهم‌تر توانایی و تسلط بیوتی تراپیست شما به کار پاکسازی پوست و همچنین محصولات و دستگاه‌های فیشیال مورد استفاده در کابین پوست کلینیک زیبائی شما بستگی دارد.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت به مجموعه ای از اقداماتی که برای درمان و شادابی پوست انجام می‌شود گفته می‌شود که معمولا کوتاه مدت بوده و در حد 1 ساعت انجام می‌شود.

مزایای فیشیال صورت چیست ؟

پاکسازی پوست و نقش آن در زیبائی بسیار حائز اهمیت است و نیازهای متفاوت پوست‌های مختلف را پاسخگوست. همانطور که می‌دانیم تعدای از افراد فقط قصد از بین بردن جوش و چربی مضر پوست خود را دارند در حالی که عده ای نیز قصد جلوگیری از روند پیری زودرس را دارند. همچنین بعضی افراد به منظور ایجاد آرامش و تغذیه پوست از فیشیال صورت بهره می‌برند.

فیشیال صورت به تنهایی یک درمان و راهکار شگفت انگیز را ارائه می‌کند و تاثیر فوق العاده ای بر زیبائی و شادابی دارد.

حتما برایتان سوال پیش آمده که فیشیال چه تاثیری دارد و چرا مدام کرم و سرم و ماسک‌های مختلف را استعمال و سپس پاک میکنند و چرا باید فیشیال را به طور منظم انجام داد؟ در ادامه به جواب این سوال‌ها می‌پردازیم.

فیشیال اساسا یک روش چند مرحله ای درمان و مراقبت از پوست است. در حین انجام فیشیال، پوست پاکسازی، سم زدائی و تغذیه می‌گردد که منتهی به یک پوست تمیز و شفاف و لطیف می‌شود که جوان‌تر به نظر می‌رسد و اگر فیشیال به عنوان یک روتین 21 روزه و مداوم انجام گیرد تاثیر بیشتری می‌گذارد.

 • فیشیال صورت موجب پاکسازی عمقی و کامل پوست صورت می‌شود.
 • طراوت و جوانی پوست از دیگر مزایای استفاده از فیشیال صورت است.
 • با انجام فیشیال صورت می‌توان آکنه، جوش‌های سرسیاه ، خشکی پوست و … را ازبین برد.
 • پیری پوست ناشی از سن را به می‌توان با داشتن فیشیال منظم به تعویق انداخت.
 • پیری پوست ناشی از آفتاب و استفاده از لوازم آرایشی غیر مرغوب با این روش قابل درمان است.
 • فیشیال یکی از روش‌های قوی در آبرسانی عمقی پوست صورت می‌باشد.
 • برای رفع کدری و روشن شدن پوست صورت و بدن می‌توان از روش‌های درمانی فیشیال بهره مند شد.
 • در حین فیشیال ماساژ اصولی باعث گردش خون و لیفت و جوانسازی همراه با ایجاد آرامش میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *