درمان با هایفو

درمان با هایفو Hifu ، یک شکل غیر جراحی و غیر تهاجمی از درمان‌های پوستی با انرژی بالا است.


درمان با هایفو Hifu

درمان با هایفو HIFU سونوگرافی متمرکز با شدت بالا گرایش به روش های غیر تهاجمی نقطه عطفی برای توسعه پزشکی زیبایی است. تحقیقات درمان‌های پیشرفته‌ تری را ارائه می‌کنند که می‌توانند تمام مزایای روش‌های سنتی کاهش چربی یا سفت‌کردن پوست را با حداقل خطرات در زمان‌های کوتاه ارائه دهند. درمان هایفو (اولتراسوند متمرکز با شدت بالا) جدیدترین دستگاهی است که از علم انرژی ما فوق صوت برای سفت کردن پوست و کاهش چربی بدون تکنیک های تهاجمی یا جراحی استفاده می کند.

هایفو چیست؟

درمان با هایفو Hifu ، یک شکل غیر جراحی و غیر تهاجمی از درمان‌های پوستی با انرژی بالا است. برای صورت، گردن و دکلته و همچنین سایر نواحی بدن از جمله شکم، پاها و باسن مناسب است. با استفاده از طیف وسیعی از تنظیمات قابل تنظیم، درمان هایفو می تواند مناطقی را برای سفت کردن و بلند کردن پوست و همچنین تخریب و کاهش سلول های چربی هدف قرار دهد.

هایفو چگونه کار می کند؟

امواج فراصوت پرانرژی ساطع شده از دستگاه هایفو می تواند به اعماق مختلف لایه های عمیق پوست نفوذ کند. در اینجا آنها می توانند به طور انتخابی و ایمن سلول ها را تا 75 درجه سانتیگراد گرم کنند. سپس انفجارهای کوتاه این گرما باعث زخمی شدن کنترل شده بافت های هدف می شود. پس از آن ترمیم زخم و بازسازی بافتی که رخ می دهد منجر به بازسازی طبیعی بافت و ساختار بافت می شود. در نتیجه پوست به تدریج سفت‌تر و حجیم‌تر می‌شود و اثر لیفتینگ طبیعی به دست می‌آید.

treatment with hifu 2

 

هایفو چه مشکلاتی را می تواند درمان کند؟

درمان با هایفو را می توان روی صورت و بدن برای مبارزه با افتادگی پوست و چین و چروک ناشی از افزایش سن استفاده کرد. همچنین نتایج عالی برای کاهش چربی و کانتورینگ بدن در مناطقی که رسوبات چربی سرسخت به رژیم غذایی یا ورزش پاسخ نمی دهند، به دست می آید.

هایفو و فرم سازی بدن

فرم سازی بدن با تخریب هدفمند سلول های چربی در ناحیه درمان به دست می آید. تنظیمات قابل تنظیم دستگاه HIFU تضمین می کند که بافت های اطراف تا حد زیادی آسیبی نبینند که منجر به زمان بهبودی کوتاه تر پس از درمان می شود. سلولیت و رسوبات چربی سرسخت را می توان به طور مستقیم هدف قرار داد و از بین برد و بدن را سفت و کانتور کرد.

هایفو و لیفت و سفت کننده پوست

در حالی که به اندازه نتایج حاصل از لیفت جراحی صورت چشمگیر نیست، هایفو می تواند نواحی صورت و گردن را هدف قرار دهد تا لیفت ظریفی را برای کسانی که به دنبال اجتناب از جراحی هستند، ارائه دهد. سفت شدن پوست بلافاصله پس از انجام عمل احساس می شود زیرا فیبرهای کلاژن منقبض می شوند. با این حال، بیشترین مزیت در ماه‌های بعد از درمان دیده می‌شود، زیرا فیبرهای کلاژن و الاستین تولید می‌شوند و لایه‌های پوست بازسازی می‌شوند.

آیا هایفو ضرر دارد؟

در طول درمان با هایفو HIFU ، هر بار که شات انرژی ساطع می شود، ممکن است مقداری ناراحتی خفیف، اغلب به صورت گزگز یا احساس گرما احساس کنید. تعداد کل پالس های اولتراسوند بسته به ناحیه تحت درمان و نتیجه مطلوب متفاوت است. درمان معمولاً بین 10 تا 50 دقیقه بسته به اندازه و تعداد نواحی تحت درمان طول می کشد. در صورت نیاز می توان از بی حس کننده موضعی یا کرم بی حس کننده استفاده کرد.

مزایای هایفو چیست؟

برخلاف لیزر یا درمان با فرکانس رادیویی که از بیرون به داخل پوست نفوذ می کند، درمان با هایفو یا انرژی ساطع شده از دستگاه HIFU پالس های اولتراسوند را مستقیماً به لایه های عمیق تر پوست متمرکز می کند، بدون اینکه آسیبی به سطح پوست وارد شود.

خطرات و موارد منع مصرف

در مقایسه با سایر روش‌های برداشتن چربی یا سفت کردن و بلند کردن بافت عمیق، درمان با هایفو یک روش نسبتا کم خطر است. هنگام درمان نواحی با بافت چربی زیر جلدی کمی مانند پشت دست، زانو و غیره باید احتیاط کرد تا خطر آسیب کاهش یابد. نواحی دارای ایمپلنت را نمی توان با درمان هایفو هدف قرار داد. درمان صورت HIFU همچنین برای آکنه های فعال با زخم های باز یا کسانی که تمایل به اسکار کلوئید دارند مناسب نیست.

در آخر برای خرید دستگاه لیزر مو ، دستگاه های زیبایی و جوانسازی مثل هایفو ، co2 فرکشنال و دستگاه های لاغری شما میتوانید با کارشناسان داتیس لیزر و پیکاپ سرمایه برای مشاوره رایگان و تاسیس کلینیک زیبایی در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *