خرید دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد یکی از بهترین و مطلوب ترین روش ها برای رهایی از موهای زائد است . در انجام این فرایند از پرتوهای متمرکز یافته ی نوری برای پاکسازی استفاده می شود .


راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

احتمالا شما برای رفع موهای زائد خود و یا تجهیز و تاسیس کلینیک زیبایی خود به فکر خرید دستگاه لیزر موهای زائد افتاده اید. در این مقاله تلاش ما این است باهم یک سری نکات مهم درباره خرید دستگاه لیزر موهای زائد را بررسی کنیم و آن را بهتر بشناسیم. تا پایان همراه ما باشید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد یکی از بهترین و مطلوب‌ترین روش‌ها برای رهایی از موهای زائد است. در انجام این فرایند از پرتوهای متمرکز یافته ی نور برای پاکسازی استفاده می‌شود . در این فرآیند نور متمکر به طور کامل و مستقیم به فولیکول‌های موی بدن برخورد می‌نمایند و باعث از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

فولیکول‌ها کیسه‌های کوچک هستند که درون پوست قرار دارند و جایگاه رشد موهای زائد است دستگاه‌های لیزر مو به دلیل گرمای که دارند این کیسه ها را تخریب میکنند . با خرید دستگاه لیزر مو میتوانید درآمدی مناسبی از این فرایند داشته باشید.

مزایای استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد

مهم‌ترین ویژگی استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد را می‌توان خلاص شدن از شر این نوع موها دانست.

با خرید دستگاه لیزر مو، می‌توان موهای زائد بدن را  در هر نقطه  که قرار دارند را طی مدت کوتاهی نابود کرد. معمولا این مو ها در قسمت هایی همچون زیر بغل ، سینه و اندام های تناسلی قرار دارند و ممکن است در دیگر نقاط بدن نیز این موها را مشاهده کنید.

با استفاده از این دستگاه‌ها دیگر نیازی به شیو و وکس که از روش‌های بسیار دردناک هستند و معمولا موقتی هستند، نیازی ندارید و با راحتی و آسایش کامل می‌توانید به تمیزی و نظافت بدن خود بپردازید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد امکانات دیگری را برای ما فراهم می‌کند که عبارتند از:

  • سرعت بخشی نسبت به فرآیندهای دیگر
  • عملکرد بهتر و نتیجه ای با دوام‌تر 
  • نازک‌تر شدن موهای زائد
  • دقت بسیار در از بین بردن موها 

 

مطلوب ترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر موهای زائد موجود در بازار 

لازم است برای خرید دستگاه لیزر مو های زائد اطلاعاتی از انواع دستگاه‌ها و کارایی هایی که به خود اختصاص داده اند داشته باشید به همین علت در این قسمت به توضیحاتی در خصوص برندهای متفاوت دستگاه های لیزرمو می‌پردازیم .

  • دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا هم اکنون جزو یکی از محبوب‌ترین و بهترین برند‌های دستگاه های لیزر مو در جهان است که قابلیت‌های زیادی دارد. دستگاه لیزر موهای زائد کندلا دارای سیستم خنک کننده مجزا ( ایرکولینگ ) است و از سوختگی پوست شما جلوگیری می‌کند. این دستگاه دارای سری‌های یکبار مصرف و شخصی‌سازی شده می‌باشد و به صورت غیر تماسی و لانگ شات کار می‌کند.

  • دستگاه لیزر رادو پلاس

دستگاه لیزر رادو پلاس جزو دستگاه های پیشرفته هستند که در بازار های فروش موجود می باشند ، از کیفیت و مزیت‌های فوق العاده ای نیز برخوردار هستند این دستگاه قابلیت تابش هر سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ(ND:YAG) را دارد به همین منظور جوابدهی بسیار بالایی برای همه طیف های پوستی دارد و بسیار پرطرفدار است.

میزان درد لیزر موهای زائد در دستگاه های فوق چقدر است؟

دستگاه های گفته شده در قسمت قبلی به دلیل وجود تکنولوژی تابش و کولینگ مناسبی دارند همچنین اشعه های لیرز به مطلوب ترین روش ممکن به پوست افراد نفوذ می‌نماید و باعث تخریب فولیکول مو می‌شود اما نگران نباشید قطعا به بافت‌های مجاور هیچ آسیبی وارد نمی‌کند و شما دردی احساس نخواهید کرد .

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود دارای طول موج حدود 800 نانو است ، مقدار نفوذ طول موج این دستگاه در مقایسه با دستگاه های گفته شده کمتر است ، یکی از مهمترین ویژگی هایی که برای خرید این نوع دستاه لیزر موهای زائد میتوانید انتخاب کنید این است که با پوست ایرانی ها سازگاری مناسبی دارند و اکثر خریداران از آن راضی هستند .

دستگاه IPL

یکی دیگر از دیگر دستگاه IPL است که معمولا از آن برای موهای تیره و پوست های روشن استفاده می شود و دارای فلش های لامپ زنون است . این دستگاه سبب جوانسازی و پاکسازی لکه های پوست نیز می شود اما از معایب این دستگاه ها میتوان به بازگشت مو اشاره کرد.

لیزر Nd:YAG

لیزر Nd:YAG یکی از تاثیرگذار ترین دستگاه های موجود در بازار های فروش می باشد که برای پوست های تیرع مناسب است . این دستگاه دارای مادون قرمز است که این ویژگی سبب می شود تا حد امکان ملانین پوست شما در نظر گرفته شود .

استفاده از چه دستگاه هایی برای لیزر مو مناسب تر است ؟

دستگاه لیزر الکساندریت نیز از طول موج مناسبی برخوردار است به همین علت این امکان برایش وجود دارد تا تمام انرژی خود را در نقطه و در جهت مساوی متمرکز کند.

قابلیت متمرکز کردن انرژی در یک نقطه سبب می شود تا حد امکان به پوست شما کمتر آسیب رسد. اما تاکنون آسیب پوستی از دستگاه های یاد شده مشاهده نشده است . پس از طی کردن 5 الی 6 جلسه با دستگاه های فوق دیگر نیازی به لیزر نخواهید داشت .

طول موج هریک از دستگاه های لیزر به چه صورت است؟

هر یک از دستگاه‌ها طول موج مناسب با کارایی و کیفیت خود را دارند؛ برای مثال طول موج دستگاه الکساندرایت 750 نانومتر است که برای پوست های خیلی روشن و سفيد استفاده می‌شود.

در آخر شما برای خرید دستگاه لیزر مو ، زیبایی ، جوانسازی و لاغری شما میتوانید با کارشناسان داتیس لیزر در ارتباط باشید. و همچنین برای تاسیس کلینیک زیبایی از 0 تا 100 میتوانید با کارشناسان پیکاپ سرمایه در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *